Корзина
10 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Фильтры
Диапазон цен, грн.
НаличиеСтрана производительТип конструкции опалубки  Тип разборности опалубки  Материал  
Контакты
"МонолитСпецТорг"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380997579449
Евгений
УкраинаКиевпер. Радищева, 18
Viber099 757-94-49
Карта

ЗАМКИ ОПАЛУБКИ ЧИРОЗЫ, КЛЮЧИ ДЛЯ ЧИРОЗОВ

Лягушки на арматуру для крепежа опалубки.

в виде галереив виде списка
Пружинные замки на арматуру лягушки (чироз) и натяжные ключи. Пружинные клипсы чироза (зажимы бабочки под арматуру) служат для обеспечения горизонтальных связей между щитов опалубки. Чироз - незаменимое приспособление для сборки самодельной опалубки по турецкому методу из дерева, ламинированной фанеры или осб плиты. Также арматурным зажимом можно надежно стянуть самодельные щиты легкой стеновой опалубки. Работать с пружинными бабочками ciroz не только быстро и легко, но и очень экономично. 
 
ЧІРОЗИ-БАБОЧКИ і КЛЮЧІ ЧІРОЗ вже давно популярні не тільки в інших країнах, але користується заслуженою пошаною і серед українських будівельників. Затиск пружинного типу чіроз використовується з арматурою діаметром 6, 8, 10 мм. і монтажним ключем для натяжки арматури чіроза. Краї арматури або арматурного дроту після демонтажу опалубки зрізаються, але можливо використовувати і пластикову трубку для опалубки, яка дасть дістати арматуру, а також буде дистанцією в опалубці. Робота з замками Жабками під арматуру дозволить економічно і швидко кріпити форми опалубкм, але зате пружинні затиски чіроз погано підходять для товстих бетонних стін і роботи з рамними щитами важкої опалубки. Основні країни-виробники чірозов - Туреччина і Китай. Саме чіроз турецького виробництва є найбільш популярним і відомим серед будівельників за свою високу якість і можливість довготривалого використання. У нашому інтернет магазині (opalubki.com.ua) завжди в наявності кілька моделей затискачів чіроз і ключів під чірози провідних виробників

Чирозы данного типа используются в комплекте с ключом для натяжки арматуры чироз и являются быстрым и экономичным решением для крепежа опалубки. Отлично зажимает арматуру диаметром 6-10 мм.

Использование пружинных замков чироз - эффективный вариант крепежа для самодельной опалубки. Доступная цена арматурных замков (нужны только чирозы с ключом и арматура 6 мм.), отсутствие необходимости в покупке дорогого стяжного болта и дополнительных расходных материалов (опалубочная труба и конус), быстрота и удобство использования. Все эти параметры позволяют удобно, быстро и экономично решить проблему крепежа для опалубки ленточных фундаментов, фундаментов забора, монолитных стен и колонн, бетонных поясов.

Заказать арматурные замки чирозы можно с доставкой в любой город Украины. Возможна отправка пружинных замков на арматуру и наложенным платежом. Стоимость зажимов чироз зависит от количества в вашем заказе.

Чірози даного типу використовуються в комплекті з ключем для натяжки арматури чіроз і є швидким і економічним рішенням для кріплення опалубки. Відмінно затискає арматуру діаметром 6-10 мм.

Використання пружинних замків чіроз - ефективний варіант кріплення для саморобної опалубки. Доступна ціна арматурних замків (потрібні тільки чірози з ключем і арматура 6-8 мм.), відсутність необхідності у покупці дорогого стяжного болта і додаткових витратних матеріалів (опалубочна труба і конус), швидкість і зручність використання. Всі ці параметри дозволяють зручно, швидко і економічно вирішити проблему кріплення для опалубки стрічкових фундаментів, фундаментів паркану, монолітних стін і колон, бетонних поясів.

Замовити арматурні замки чірози можна з доставкою у будь-яке місто України. Можлива відправка пружинних замків на арматуру з післяплатою. Вартість затискачів чіроз залежить від кількості в вашому замовленні.