
Фіксатор Стійка 35-40, діам. арм. 8-25, 250 штук в упак.
325 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 757-94-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фіксатор-стійка для монолітних плит перекриттів і фундаментів. Два захисні шари в 35 або 40 мм.
На обох виїмках фіксатора є засувки для арматури, діаметр арматури до 25 мм. для обох рівнів захисного шару.
Паковання по 250 штук. Ціна за паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал фіксатора | Пластик |
| Тип фіксатора | Стійка |
| Товщина захисного шару | 40 мм |
| Мінімальний діаметр арматури | 8 мм |
| Максимальний діаметр арматури | 25 мм |
| Упаковка | Мішок |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Призначення фіксатора | Для перекриттів |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴/упаковка


