
Фіксатор арматури НАСТИЛ 30/40 посилений (fiksator-nastil)
400 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Fiksator Nastil-30/40
Фіксатор на фундаменти Настил посилений 30/40.
Фіксатор з великою опорною пятою для встановлення арматури під м'яким підставою.
Фіксатор Настил застосовується при використанні бетонних заливних полів або фундаментів на м'якому заснуванні (щебень, грунт, ПВХ мембрана), дуже стійкий і жорсткий фіксирує арматуру. Даний тип настилу є посиленим і забезпечує більші вертикальні та продольні навантаження, завдяки чому фіксатор під арматурою настилу може бути використаний і на твердій основі. Настил вимикає проникнення утримуємой конструкції внутрішнього ізоляційного шару. Захисний шар 30 або 40 мм. Фіксатор захисного слою настил упакований у зручні мешки на 100 або 200 штук, завдяки чому Ви можете придбати строгу нудову кількість настилів під своїми обсягами.
Є в наявності та інші фіксатори типу настил посилений з варіаційними захисними шарами в 15 мм., 20 мм., 25 мм., 30 мм., 50 мм., 55 мм., 60 мм., 65 мм., 70 мм., 80 мм., 90 мм., 100 мм.
Замовити фіксатор настилу для фундаментів або залишкових полів можна додати товар у кошик. Узнати додаткові характеристики або точну оптову вартість фіксаторів настил можна по телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал фіксатора | Пластик |
| Тип фіксатора | Стільчик |
| Товщина захисного шару | 40 мм |
| Мінімальний діаметр арматури | 6 мм |
| Максимальний діаметр арматури | 19 мм |
| Упаковка | Мішок |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Призначення фіксатора | Для сипких ґрунтів |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴/упаковка





